ČERVEN ORLÍCI

04.07.2023

Blíží se konec školního roku a my jsme tento měsíc měli nabitý program. Dne 7.6.2023 jsme se zúčastnili sportovní olympiády na fotbalovém stadiónu v Novém Jičíně. Akce pořádal spolek Fokus. Děti si vyzkoušely různé sportovní disciplíny např. hod do dálky, běh na 50m, člunkový běh, střelu na branku a skok do dálky. Dohromady bylo sedm disciplín. Vše se zaznamenávalo a zapisovalo do sportovní karty a jako odměnu, každý získal medaili. Další výlet v tomto školním roce jsme měli návštěvu Magic parku. Děti byly nadšené, a i když jsme se, bohužel, nesešli v plném počtu, všichni si to pořádně užili. Kombinace zábavy a sportování se líbila všem bez ohledu na věk. Tentokrát dětem nevadil ani odpolední odpočinek, některé ta únava přepadla už v autobusu. Naše předškoláky čekalo pasování na školáky, které se konalo při oslavě 700 let obce Loučka. Letos odchází 10 dětí, kterým přejeme skvělou paní učitelku a spoustu zážitků ve škole. Poslední akce probíhala na školní zahradě, kde jsme společně s rodiči opékali špekáčky a užili si soutěže. Poté proběhla broučková noc, kterou děti zvládly a mají zážitek na celý život.

Na konci měsíce probíhaly na zahradě letní radovánky s vodou. Děti prožily krásné dny plné sluníčka.

Přejeme vám prázdniny plné zábavy i odpočinku a v září vzhůru za novým dobrodružstvím.

Kolektiv MŠ Loučka