DUBEN V PASTELKÁCH

19.04.2022

Měsíc duben jsme začali tématem ,,Čím budu až vyrostu". V rámci těchto dvou týdnů jsme si s dětmi povídali, čím by chtěli být až budou velcí, jako jejich maminky a tatínci. Společně jsme navštívili SOU kadeřník, masér, kde jsme si holčičky nechaly učesat copánky a někteří kluci se nechali ostříhat. U budoucích masérů jsme si nechali udělat masáž rukou, která se dětem líbila natolik, že jí někteří absolvovali i víckrát 😊Také jsme v tomto týdnu navštívili policejní stanici, kde jsme si mohli vyzkoušet policejní oděv a pomůcky.Prohlédli jsme si také celu předběžného zadržení a podívali se také do policejních garáží.

V měsíci dubnu nás čekalo překvapení v podobě návštěvy velikonočního zajíčka a kuřátka, kteří nám na naší zahradě nechali schovaný velikonoční poklad. K pokladu jsme se museli dostat přes zajíčkovu cestu, kde na nás čekalo plno velikonočních úkolů a her. Nedílnou součástí bylo také velikonoční tvoření s rodiči, kde si děti mohli vyrobit nejen velikonoční marcipánové sušenky a cup cakes, ale také vyrobit např, velikonoční zápichy, ptačí budku aj. Na konci dubna nás navštívili hasiči a společně jsme zvládli požární cvičení, děti navštívily kino Květen, kde nás čekalo pásmo pohádek. Poslední den v dubnu se slétly všechny čarodějnice a čarodějové a společně jsme si uvařili lektvar,závod na koštětech, zatancovali jsme si na píseň Pět Ježibab, Čarodějnická, Strašidelná a děti dostaly čarodějnický diplom a odměnu.