ČERVEN U BERUŠEK

29.06.2022

První červnový den jsme jeli na výlet do Kroměříže, kde jsme prozkoumali krásnou botanickou zahradu, která je obohacena o mini zoo. Děti mohly vidět volně pohybující pávy, kteří krášlí místní zahradní park. Na oslavu dne dětí byla pro ně nachystaná pohádka ,,Čertův poklad"- která se odehrávala v zámeckých komnatách.

Během měsíce června, jsme si povídali o bezpečnosti o prázdninách, jak se máme chovat u vody, v lese, v blízkostí silnice a spoustu dalšího. Děti vytvářely modelové situace, jak by se v daných situacích zachovaly. Zpívali jsme a tančili na písničky s letní tématikou. Voda nás provázela, jak při vodních hrátkách na zahradě, tak jsme sní i malovali po dlažbě a tabuli. Pro předškoláčky byl nachystán významný den, na který se celý měsíc pečlivě připravovali. Tančili, zpívali a dováděli. Své dovednosti předvedli svým rodičům na školní zahradě. Kde byl pro ně nachystán celodenní program. Hledaní pokladu, diskotéka, bublinková show a mnoho dalšího Na závěr si užily světelnou stezku po školce a Broučkovou noc .