ČERVEN U BROUČKŮ

20.06.2022

Tento měsíc se nám pomaličku, ale jistě přibližují prázdniny a naši předškoláci vstoupí do nové životní etapy. Proto jsme si témata vybrali podle přání dětí.

Hlavním tématem byli samozřejmě dinosauři. Spousta aktivit v tomto duchu, pokusů a vyrábění, nás všechny přeneslo do říše těchto tvorů.

Celá MŠ se vypravila na výlet do Kroměříže, kde jsme se účastnili mimo jiné prohlídky zvířat a divadelního představení. Velká akce se také konala na školní zahradě, která byla zakončena "námořnickou nocí", která děti velmi potěšila, kdo má totiž možnost spát s kamarády v mateřské škole?

I přesto, že na nás útočila epidemie neštovic, školní výlet jsme si nemohli nechat ujít. Jízda autobusem do Bludovic na farmu Bludička", byl pro nás tečkou za krásným školním rokem, který jsme prožili společně. Děkujeme Vám rodičům za to, že jste byli tak prima a přejeme krásnou dovolenou a dětem krásné prázdniny.

Učitelky z Broučků