ČERVEN U DELFÍNKŮ

04.07.2022

Začátek měsíce byl ve znamení svátku dětí, který jsme oslavili společně s pasováním předškoláků na naší školní zahradě. Potom už jsme se připravovali na návštěvu našich rodičů, které jsme pozvali na trochu opožděnou oslavu svátku maminek a tatínků. Rodičům jsme připravili překvapení v podobě pásma písniček a básniček, ale mysleli jsme také na to, jak je pohostíme
a společnými silami jsme jim upekli perník. Maminky a tatínky jsme také zapojili do tvoření a kreslení, ukázali jsme jim náš komunikační kruh a strávili jsme společně moc pěkné odpoledne. Využili jsme také příležitost vidět práci městské policie, která připravila akci k oslavě kulatého jubilea svého fungování na našem náměstí. Děti zhlédly krátký program a zapojily se do různých vědomostních a pohybových aktivit. Na konci měsíce jsme si ale hlavně užívali hraní a dovádění na školní zahradě, kde děti během pobytu osvěžila vodní mlha. V posledním červnovém týdnu jsme si zašli na malou exkurzi na náměstí, kde si děti pochutnaly na nanucích, prohlédly si naše školní tablo a poznávaly hlavní dominanty našeho města. Rozloučili jsme se s našimi předškoláky, kteří nás opouštějí a odcházejí do školy, a popřáli jsme jim hodně štěstí a úspěchů. V měsíci červnu jsme také oslavili narozeniny naší kamarádky Emičky.

Přejeme všem dětem a rodičům krásné prožití prázdnin a děkujeme všem za spolupráci během uplynulého školního roku.