ČERVEN U KVĚTINEK

02.07.2021

Letem světem,....tak jsme pojali červnový měsíc v Květinkách. Zahájili jsme jej výletem na Bílou, kde jsme mimo jiné, oslavili svátek dětí. O dětech různých národností jsme si povídali i ve školce. Nejvíce nás zaujaly indiánské děti a indiáni, kterým jsme věnovali další týden. Začalo to výletem k "Oční studánce", kde jsme plnili indiánské úkoly, pak "indiánským létem" na školní zahradě a rozloučením se školáky v indiánském duchu. Čas nám rychle utíkal a my se pomalu blížili ke konci školního roku. Děti se svěřily, kam by chtěly na dovolenou a hlavně, čím by se na tu dovolenou nebo výlet chtěly dopravit. Snad se jim jejich přání alespoň částečně splní. Poslední den byl ve znamení loučení, a to nejen s předškoláky, kteří jdou po prázdninách do školy, ale i s paní učitelkou Jitřenkou, která již v mateřské škole končí. Děti si připravily pro paní učitelku malované kamínky a přání. Bylo to velmi emotivní, ale krásné.

Přejeme vám všem pěkné, slunečné a pohodové prázdniny.