ČERVEN U KVĚTINEK

29.06.2022

Poslední měsíc ve školním roce byl opravdu velmi náročný. Hned první den jsme jeli celá školka na výlet do Kroměříže, kde jsme shlédli pohádku Čertův poklad a prohlédli si krásu zámeckých zahrad, cesta zpět byla vysilující a děti to vyřešily po svém - spánkem 😊

Druhý den na nás ve školce čekalo sférické kino s příběhem z podmořského světa - úchvatná podívaná, děti byly nadšené. Ve volných chvílích jsme trénovali s předškoláky pirátské vystoupení na pasování školáků - skvěle nám asistovali i ostatní děti, zpěváčci chodili na zkoušky zpěvu písniček na vystoupení školek na náměstí. K tomu jsme poznávali naše město i se zmrzlinou, cestovali různými dopravními prostředky a hráli si na piráty. Vyvrcholením celého měsíce bylo pasování školáků spojené s Broučkovou nocí a výlet do Štramberku.

Přejeme všem krásné prázdniny a spoustu příjemných zážitků 😊