ČERVEN U NÁMOŘNÍKŮ

01.07.2022

Začátkem června jsme si s dětmi povídali o tom, jaký je život v moři. Pomocí encyklopedií a knížek o zvířátkách jsme se dozvěděli nové věci. S dětmi jsme si vyrobili akvárium s rybičkami, naplnili jsme ho pískem, kamínkama, trávou a dali do něho kreslené ryby. Dále jsme si povídali o tom, proč prší? , vyrobili jsme si spoustu krásných výrobků a oslavili pláštěnkový den. Byli jsme se podívat na náměstí při policejním výročí 30 let. Páni policisté nám ukázali policejní auta, výcvik policejních psů a mnoho dalšího. Otvírali jsme kouzelné dveře, kdy děti vymýšlely podle své fantazie, co se ukrývá za zavřenými dveřmi. Na konci června jsme si udělali školní výlet autobusem na Skalky, kde si děti pohrály na hřišti a dostaly zmrzlinu, poté jsme se prošli zpátky do školky. Všem dětem se výlet moc líbil a všichni jsme si ho moc užili.