ČERVEN U ROBINSONŮ

01.07.2022

V červnu jsme u Robinsonů věnovali tématu léto, dovolená a cestování na dovolenou. Nejprve jsme si pojmenovali hlavní znaky léta, dozvěděli se, jak vzniká zmrzlina, kdo má jakou příchuť nejraději. Povídali jsme si o tom, co všechno si kdo sbalí na dovolenou, ať už k moři či jinam a také si ujasnili, jakým způsobem se vlastně na dovolenou dostaneme. Děti postupně přišly na to, že podle toho, kam se právě chystáme, můžeme buď cestovat po zemi, po kolejích, ve vzduchu nebo po vodě.

Tento měsíc některé svačinky probíhaly na naší terase formou pikniku a moc se to všem líbilo.

V červnu jsme také navštívili naše náměstí, kde jsme v rámci oslavy výročí městské policie shlédli ukázky práce této záchranné složky.

Společně s dětmi z Námořníků jsme vydali na malý výlet na Skalky. Na místo jsme se dostali MHD, zahráli si zde některé dětské hry, pohráli si na místních herních prvcích a také jsme každý dostali nanuk. Zpět do školky jsme šli pěšky a všichni jsme to statečně zvládli.

Tento měsíc jsme k narozeninám popřáli naší kamarádce Natálce J.