ČESKÉ VÁNOČNÍ TRADICE

17.12.2020

V měsíci prosinec jsme se věnovali našim českým Vánocům a tradicím s nimi spojenými. Připravovali jsme se na příchod svatého Mikuláše s jeho družinou, vyzdobili si třídu, plnili adventní úkoly a vytvářeli si tu pravou vánoční atmosféru. Děti se učily, jak se pletou vánočky, zdobily vánoční stromečky - jak ve třídě, tak venku pro zvířátka, které občas navštíví naši školkovou zahradu. Také jsme si povídali o obdarovávání a sbírce pro pejsky, kterou jsme jako školka uspořádali.

Protože nám situace nepřeje se společně setkávat, společně s dětmi jsme pro Vás natočili krátké video, u kterého věříme, že Vám vykouzlí úsměv na rtech 😊 Přejeme Vám krásné prožití svátků vánočních a mnohem lepší vstup do Nového roku, ve kterém se můžeme společně setkávat.