DUBEN 2024 V BARVIČKÁCH

14.05.2024

Měsíc duben byl nabitý akcemi. V kině Květen byl pro děti připraven výchovně vzdělávací program pod názvem "Čarovná pastelka". Dále jsme byli pozváni na ZŠ Komenského, abychom si s dětmi ze školy zasportovali a zahráli volejbal. Dvakrát v tomto měsíci jsme zavítali do Beskydského divadla. Poprvé šlo o pohádku "Kolíbá se velryba", podruhé o "Dubnovou taneční scénu" pořádanou ZUŠ Nový Jičín. Děti zhlédly několik tanečních vystoupení různého stylu-balet, scénický tanec atd. Se staršími dětmi jsme navštívili denní stacionář Domovinka, kde děti spolu se seniory tvořily jarní rámeček pro radost. Dva dny také proběhlo v MŠ focení na tablo našich budoucích prvňáčků. A tento měsíc nám začal jako každoročně plavecký výcvik.

FOTO ZDE: