DUBEN A KVĚTEN U NÁMOŘNÍKŮ

17.06.2021

V polovině dubna jsme se s velkou radostí vrátili zase do školky a užívali jsme si společnost kamarádů. Povídali jsme si o naší Zemi, která oslavila svátek a učili se o tom, co je pro naši planetu dobré a co špatné. Společně s kamarády z ostatních tříd jsme uklidili naši zahradu, učili se správně třídit odpad a povídali si o recyklaci. Také jsme oslavili narozeniny naší kamarádky Elišky a svátek čarodějnic. Ve školce nás navštívilo divadlo s pohádkou o Včelí královně.

V květnu jsme si povídali o našem domově a rodině. Maminkám jsme místo kytiček zasadili saláty a učili se o ně starat. Povídali jsme si také o rodině zvířátek a jak to chodí na statku. Oslavili jsme svátek kamarádky Anetky a na zahradě proběhl den Námořníků. Ve školce nás navštívil kouzelník Aleš se svými kouzly a učil děti čarovat.