DUBEN U BERUŠEK

05.05.2021

Máme tady jaro a s ním i nové zážitky, o kterých není v naší mateřské škole nouze. Jelikož jsme se s dětmi dlouho neviděli, začali jsme trochu opatrně zjišťovat, jak jsou vlastně předškoláci připraveni na školu. S potěšením můžeme říci, že v naší třídě jsou opravdu šikovné děti, za což musíme pochválit samozřejmě i Vás, rodiče. Děti dále poznávaly jarní přírodu přímo v terénu cestou na Skalky, prožili jsme zábavný Den Země na naší zahradě (viz foto společné akce) a celý poučný měsíc jsme završili sletem čarodějnic (viz foto společné akce). Uvařili jsme nakonec čarodějný lektvar a už se těšíme na příští májový měsíc. Snad už s námi budou moci být všechny děti, abychom si společné chvíle prožili dohromady.