DUBEN U BROUČKŮ

19.05.2022

Duben přináší námi dlouho očekávané svátky jara. V tomto duchu jsme také pokračovali a naučili jsme se poznávat domácí zvířátka a jejich mláďátka, společně s bohatou nabídkou center aktivit. Příprava dárků pro rodiče k Velikonocům vrcholila a my jsme s napětím čekali, zda nám vysázená semínka vyklíčí a dárek bude zdařilý. Nakonec se vše podařilo. Duben přinesl také zápis do základních škol pro naše předškoláky. Veškeré znalosti jsme zúročili v úspěšné přijetí našich dětí do základních škol. Měsíc byl bohatý i na akce, které pořádala naše MŠ, jako třeba velikonoční stezka na zahradě MŠ, nebo také stezka na Den země, která nás zavedla do Smetanových sadů. Výukový program v tomto měsíci v novojičínském muzeu nám přinesl nejenom spoustu prožitků a smíchu, ale i nepřeberné množství zajímavého poučení.