DUBEN U PASTELEK

DUBEN U PASTELEK

V měsíci dubnu jsme se s dětmi tedy nenudily. Ze začátku měsíce, jsme se společně přivítali po Velikonočních prázdninách a pověděli si nejrůznější zážitky a příhody.

Jelikož jsme měli i týden sportu, navštívili jsme ZŠ Komenského 66, kde si pro nás žáci z 9. tříd připravili sportovní překážky a turnaj v přehazované. Také jsme s předškoláky navštívily Domovinku, kde se děti setkaly, s babičky a dědečky a společnými silami tvořili rámeček s květinkami. Babičkám i dědečkům děti přinesly mnoho radosti, dokonce si s nimi i zatančili. Také nám začalo plavání, na které se děti tolik těšily.

Měsíc duben jsme zakončili kouzly a čáry. Do školky zavítali malé čarodějky a čarodějové, kteří na školní zahradě museli plnit nejrůznější úkoly-míchání lektvaru, test odvahy, jízda na koštěti a nakonec kouzelná odměna.