BŘEZEN U ORLÍKŮ

15.04.2023

V tomto měsíci jsme vítali příchozí jaro úklidem zahrady. Děti se rády přidaly a společnými silami jsme si udělali příjemné chvíle na sluníčku. Zkusili jsme si zasadit semínko osení, kterému se nepodařilo vyrůst. Oslavili jsme ponožkovou výzvu na mezinárodní den s Downovým syndromem a zatancovali si. A při téhle příležitosti si připomněli, že být každý jiný, jako naše ponožky, může být hezky barevný svět. Jako kulturní vyžití jsme měli pohádku v kině a návštěvu Beskydského divadla s divadelní hrou "DO HAJAN". Také nás navštívili manželé Polzerovi s ukázkou velikonočních tradic. Báječně jsme si užili den "Hokusy pokusy", kdy se u nás ve školce valila láva ze sopky a mléko bylo duhové. Měsíc jsme ukončili akcí s rodiči, kdy jsme společně vyháněli paní Zimu vynášením Morany.