KVĚTEN U MOTÝLKŮ

11.06.2024

Jaro se ozývá v plné síle a to nás vždy inspiruje k pořádání výletů a prožívání činností venku. Poznávali jsme život od nejmenších živočichů (zkoumali jsme hmyz, navštívili pana včelaře), až po ty velké, žijící u nás i v exotických zemích. Výlet do kravína nám přiblížil život na statku a návštěva ZOO Lešná život zvířat, která u nás volně neuvidíme. Snad ve Štramberku v MiniZoo jsme takové viděli, k tomu jsme si ještě koupili štramberské uši a došli až k Trúbě. Pro rodiče s dětmi naše školka uspořádala Rodinnou olympiádu – všem výhercům gratulujeme a zúčastněným děkujeme! Probíhají také vrcholné přípravy – předškoláci trénují na vystoupení na Broučkovu noc a zpívání na akci města Vítání prázdnin, která proběhne na konci června. Dále proběhlo focení tříd a také tablo předškoláků je již vystaveno na náměstí.