KVĚTEN U NÁMOŘNÍKŮ

13.06.2022

V měsíci květnu jsme si povídali o tom, kdo je našemu srdci nejbližší (RODINĚ). Vedli jsme rozhovory o tom, kdo tvoří rodinu a že každý člen rodiny je důležitý. Pohybově jsme ztvárnili říkanky o rodinných příslušnících a vyrobili dárečky pro maminky. Představili jsme si místo, kde jsme rádi - náš domov. Stavěli jsme konstruktivní stavby z dřevěných kostek, lega, stavebnic. V polovině tohoto měsíce jsme si řekli, jak vypadá naše cesta do školky a jakými dopravními prostředky se do ní můžeme dostat. Na školní zahradě jsme jezdili na koloběžkách, odrážedlech a dodržovali bezpečnost. Ke konci měsíce jsme uspořádali besídku pro maminky a tatínky. Ukázali jsme všechno, co jsme se naučili během školního roku. Vyrobili jsem jim dárečky a strávili jsme spolu pěkný čas.