KVĚTEN  U ORLÍKŮ

11.06.2022

Na začátku května jsme si s dětmi připomněli, co pro ně znamená rodina, kdo je nejdůležitější, na koho se mohou s důvěrou obracet, kdo se o ně stará v době nemoci apod. Připravili jsme vystoupení na oslavu svátku Maminek, se kterým jsme, tradičně, vystupovali i v klubu důchodců.

V druhé polovině května jsme probírali dopravní prostředky netradičním způsobem. Děti se seznámily s postavou ,,zajíce,, který ze zvědavosti nasedl do tramvaje a vystoupil uprostřed rušné ulice. Hravou formou jsme si pak ukazovali řešení nelehké situace a pomoc ztracenému zajíčkovi. Na dopravním hřišti si děti zkusily jízdu na odrážedlech a koloběžkách, dozvěděly se, od policie, jak na cestě a v dopravním provozu se máme chovat a ukázali si základní dopravní značky.