KVĚTEN U PASTELEK

24.05.2024

Květen u Pastelek

Nastal nám květen a blíží se nám Den matek a proto začínáme s výrobou přáníček a učením básniček, pro naše milé maminky. Také jsme si pro ně připravili "Kavárnu pro maminky" kde jsme maminkám přednesli básničku a předali kytičku, přáníčko a VELKOU pusu. Maminkám jsme přichystali i kávu se sladkým zákuskem. 

Později v měsíci Květnu nás čekal nabitý týden, kdy nás čekalo třídní focení a následující den koncert Základní Umělecké školy ve Smetanových sadech, kde jsme si prohlédli, poslechli i dokonce vyzkoušeli různé nástroje. 

Nechyběl ani sport, kdy jsme se vydali na halu ABC, kde si pro nás Házená Nový Jičín připravila sportovní dopoledne, s různými sportovními stanovišti, kde jsme museli plnit úkoly. Týden jsme zakončily návštěvou ZŠ Dlouhá, kde nás čekalo pár úkolů, které jsme všichni hravě splnily.

Na závěr měsíce nás čekalo velké překvapení, přijela k nám Česká televize. Natáčeli jsme pořad Draci v hrnci a museli se naučit speciální písničky, které jsme tam i zpívali. Všichni jsme si to moc užili a buritto nám moc chutnalo.

fotografie zde