KVĚTEN V KVĚTINKÁCH

01.06.2021

Květnové vítání dětí v Květinkách.......Začátek května byl v Květinkách jen s některými dětmi - s předškoláky a s dětmi rodičů, kteří pracují v IZS. I přesto jsme si to všichni užívali. Vyjeli jsme si na výlet na Jarošův statek, kde jsme se seznámili s různými domácími zvířaty, o kterých jsme si povídali ještě i ve školce. Nezapomněli jsme ani na maminky, které měly v té době svátek. Nejvíce jsme se ale těšili na všechny děti. A tento okamžik skutečně nastal a v polovině května již mohly do MŠ přijít všechny děti. Však jsme to na školní zahradě patřičně oslavili. Nezapomněli jsme ani na Den rodiny. Také jsme se něco dozvěděli o našem městě. Prohlédli jsme si zajímavá místa. Velkým překvapením bylo pro děti planetáriu, které bylo v naší MŠ a kde děti, formou pohádky, seznámily s vesmírem, planetami a podobně.