LEDEN U DELFÍNKŮ

08.02.2022
Po Vánocích se děti opět těšily na své kamarády a na společné hraní ve školce. Přivítali jsme se
a popřáli si vše nejlepší do nového roku 2022 a využili jsme této příležitosti k tomu, abychom se naučili poznávat nový letopočet. Jako každoročně jsme si připomněli svátek Tří králů, vyráběli jsme si tříkrálové korunky a seznamovali se s touto tradicí. Příjemným překvapením pro nás byla návštěva Tří králů u nás ve školce, kteří nás přišli pozdravit a obdarovali děti kalendáři a sladkostmi. Kromě toho se děti pobavily u divadelního představení s názvem "Průzkumníci v Africe", které se jim velmi líbilo. Měsíc leden jsme využili také k poznávání znaků a projevů zimy, dělali jsme pokusy s ledem, učili se zimní písničky, tvořili jsme, malovali, procvičovali si různé dovednosti, paměť a představivost. V průběhu měsíce jsme oslavili narozeniny našich kamarádů Karinky, Olivie a Filípka, kterým jsme popřáli a zazpívali narozeninovou písničku.