LEDEN U KVĚTINEK

01.02.2021

Pohádkový leden v Květinkách........  Takto jsme si nazvali první měsíc v roce, protože jsme ten nový rok chtěli zahájit opravdu pohádkově. A vypadalo to, že to tak i bude. Navštívili jsme betlém ve Španělské kapli. Zahráli jsme si s dětmi na "Tři krále" - popřáli jsme všem třídám, kuchařkám i paní ředitelce vše nejlepší. Pak jsme se začali připravovat na maškarní rej, vyzdobili jsme si hernu a povídali si o maskách, které mají děti doma připravené. Jenže najednou bylo vše jinak. Naši třídu postihla karanténa covidu - 19. Děti i paní učitelky musely zůstat doma, a tak se termín karnevalu musel posunout. Po čtrnácti dnech jsme se opět mohli všichni vrátit. A tak se nám povedlo tento náročný měsíc přece jen ukončit pohádkou "O koblížkovi".

Děkujeme všem rodičům za jejich vstřícnost a ochotu v době karantény.