LEDEN U SLUNÍČEK

07.02.2023

První týden v měsíci lednu byl pro naši třídu Sluníček nabitý zážitky. Nejen že jsme si rozbalili dárečky, které nám tady před prázdninami nadělil Ježíšek, ale čekaly nás hned dva výlety za sebou a to do Španělské kaple za živým Betlémem a svými tříkrálovými korunami, které jsme si vyráběli ve třídě jsme se zase mohli pochlubit v průvodu na náměstí. Druhý týden patřil skotačivé zábavě, závodilo se na čas v oblékání, na školní zahradě se jezdilo na bobech, stavěli se sněhuláci, nechyběla ani pravá zimní koulovačka. I přes to jsme nezapomněli na zvířátka, která u nás přezimují a nemají to v tomto ročním období zrovna lehké. Těm patřil třetí týden, kdy jsme se s dětmi vydali na známá místa jejich bydliště, u kterých jsme na stromech pověsili krmítka. Ve školce jsme shlédli i divadelní představení "Cesta za ledním medvědem", které se nám moc líbilo a užili jsme si při něm i spoustu zábavy.