LISTOPAD U ROBINSONŮ

06.12.2021

Měsíc listopad začal u Robinsonů pěkně strašidelně. S dětmi jsme si povídali o halloweenu a dušičkách. Na svatého Martina nás na zahradě čekalo překvapení v podobě krásného poníka Zuzanky. Zuzanka na zahradě děti povozila a za odměnu dostala samé dobroty (jablka, pečivo a mrkev). Další týden nás čekal Státní svátek, proto nás napadla myšlenka, povědět dětem něco o naší krásné Zemi. Děti se naučili naší vlajku, poslechli si naší hymnu a také jsme si řekli pár věcí o našem hlavním městě. V týdnu s názvem "Z pohádky do pohádky" jsme se i my paní učitelky vrátily do dětských let. Společně s dětmi jsme si pověděli o třech prasátkách, o veliké řepě a také nesměla chybět pohádka o Jeníčkovy a Mařence. Vyrobili jsme spoustu krásných výrobků a dozvěděli se i něco nového. Na konci měsíce jsme si povídali o Mikulášovi. Děti dostali balíčky a slíbili, že budou hodní a budou poslouchat.