MAŠKARNÍ REJ U MOTÝLKŮ

02.03.2021

V pátek 26. 2. 2021 jsme si ve třídě Motýlků uspořádali maškarní karneval. Děti přišly v maskách, nafoukli jsme balónky, nachystali "dobrůtky" a zábava mohla začít. Děti tančily na různé písníčky, soutěžily a celkově jsme celé dopoledne jen "dováděli". Děti měly za úkol tančit ve dvojici s balónkem, který jim nesměl spadnout. V přehazované se utkaly holky proti klukům, kde holky první kolo vyhrály, ale ve druhém jim to kluci vrátili a souboj skončil 1:1. Děti na maškarní do třídy přišli navštívit maskoti "Minie" a "Scooby". Děti měly velkou radost, s maskoty jsme si zatancovali a udělali parádní fotky. Na závěr našeho maškarního děti dostaly diplom za účast a krásnou masku, lízátko a omalovánku. Maškarní karneval jsme si všichni užili.