ORLÍCI V ZÁŘÍ 2021

30.09.2021

V měsíci září jsme se společně seznámili s prostředím mateřské školy, školní zahrady, ale hlavně jsme poznávali své paní učitelky a nové kamarády. Vzájemně jsme se snažili vytvořit příjemné prostředí v naší třídě Orlíků. Povídali jsme si o tom, kdo má jakou značku a řekli jsme si, jaká máme pravidla. Ve druhé polovině měsíce jsme se postupně učili hrát si s hračkami a různými vzdělávacími pomůckami. Důležitou součástí byl také úklid pomůcek a hraček vždy na své místo. Společně jsme navštívili kino Květen s pásmem pohádek "Mach a Šebestová", "O krtečkovi". Poté jsme se prošli po náměstí a koupili si v kavárně Doma podzimní perníčky. V září jsme také oslavili narozeniny našich kamarádů Davídka a Adélky.