PROSINEC U DELFÍNKŮ

22.12.2022

Poslední měsíc v roce je spojen s tradicemi a těšením se na Vánoce. Ve školce nás navštívil Mikuláš se svou družinou, a protože všechny děti prošly čertovskou zkouškou, tak je také obdaroval. Děti se pobavily u vystoupení studentů místního gymnázia, kteří pro ně připravili divadelní představení s vánočním příběhem, po kterém následovalo tvoření. Prosinec nás také potěšil bohatou sněhovou nadílkou, kterou jsme s dětmi využili při dovádění a bobování na školní zahradě. S dětmi jsme si nazdobili třídu, vystrojili stromeček a upekli perníčky. Učili jsme se koledy a básničky, tancovali a hráli si, poznávali vánoční tradice. Bohužel byl letošní prosinec ve znamení vysoké nemocnosti dětí. Proto jsme udělali dohodu s Ježíškem, že k nám přijde s dárečky pro děti až v novém roce, až se vrátí uzdravené děti.

Přejeme všem rodičům i dětem krásné a klidné Vánoce a šťastný nový rok 2023! Nemocným uzdravení a nám všem hlavně hodně zdraví. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás 2. ledna ve školce!