PROSINEC U SLUNÍČEK

11.01.2021

Tento měsíc probíhal u Sluníček v duchu adventu a nácviku vánočního pásma pro rodiče. Přišel k nám Mikuláš s čertem, strojili jsme stromeček, pekli cukroví, dokonce jsme vpluli do tajů pečení vánočky. Adventní čas jsme si zpříjemnili poslechem koled, pouštěním lodiček, rozkrojením jablíčka a házení střevícem (papučí). Každý den nám paní učitelky otevíraly adventní kalendář a my jsme si potichu tajně něco přáli. Snad se dětem tajný sen splnil. Každý odškrtnutý den v adventním kalendáři ukázal, jak rychle se blížil Ježíšek.

Děti si vyzkoušely ubrouskovou techniku a udělaly dáreček ve formě svíčky rodičům. Také ve třídě na děti myslel ježíšek a donesl jim pod stromeček dárky. Výzdoba naší třídy a šatny v duchu Vánoc nás velmi bavila a připomínala nám ten kouzelný čas. Ve třídě panovala báječná atmosféra a my jsme se těšili na společné chvíle, kdy si budeme povídat, co nám donesl Ježíšek a o čase stráveném společně s rodinou.

Děkujeme rodičům za spolupráci...

J+M