ŘÍJEN U DELFÍNKŮ

08.11.2023

V říjnu děti poznávaly ovoce, zeleninu, připomněly si tradici pouštění draků, poznávaly sílu větru, podzimní počasí a barvy. Na tato témata vznikala krásná výtvarná díla i pracovní činnosti (jablka, ježci, tiskátka, vítr, draci, dýně či jabloň). Děti se naučily tancovat Mazurku na píseň "Měla babka…" s jablky jsme také počítaly a také jsme je využili ke společnému pečení štrůdlů. Také brambory jsme využili k hrám a pečení (dětem velmi chutnaly pečené brambory J). Z krásných draků jsme vytvořili, společně s rodiči, podzimní šatnu a moc Vám touto cestou za spolupráci děkujeme.

MŠ také navštívilo divadlo a zahrálo nám pohádku "Kocour v botách" – pohádka byla interaktivní, do které se zapojily i děti.

S dětmi jsme se byli podívat na podzimní trhy na náměstí, kde jsme mohli společně obdivovat krásné dýně, které vznikaly ve všech mateřských školách.

Na naši zahradě jsme spolu s rodiči prožili podzimní den plný zdraví, pohybu, zábavy a radosti. Děkujeme všem rodičům, kteří se akce zúčastnili a tímto podporují naše činnosti s dětmi.