ŘÍJEN U SLUNÍČEK

08.11.2022

V měsíci říjnu jsme si čarovali a hráli s podzimem. Objevovali jsme krásy podzimních barev a plodů, které v tomto období můžeme vidět. Sbírali jsme kaštany, žaludy, bukvice, šípky i jeřabiny a z nich jsme vyráběli plno zajímavých věcí. Vyprávěli jsme si o lese a houbách, učili jsme se je poznávat a dokonce jsme si je i nakrájeli a usušili. Podzim jsme pozorovali na zahrádkách i polích v našem okolí a dozvídali se se o nich plno zajímavostí. Ochutnávali jsme ovoce i zeleninu, pekli ovocný čaj i zeleninovou pizzu. Na procházkách jsme pozorovali měnící se přírodu i to, jak se zvířátka pomalu chystají na zimu. Říjen byl plný barev, sluníčka i veselé nálady v naší třídě, bylo nám prostě fajn. 

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.