ÚNOR U BARVIČEK

02.03.2022

V únorovém měsíci jsme se stali fanoušky, sportovci, a nakonec jsme si užili i masopust.

Celá naše MŠ se zapojila do podpory naší milované Ester Ledecké, která nám na olympijských hrách v Pekingu vyhrála zlatou medaili. Olympijskými hrami jsme doslova žili. Děti se dozvěděly, co olympijské hry pro každého sportovce znamenají, jaký by měl každý sportovec být a co všechno musí udělat pro jeho vytoužený úspěch. Děti vyráběly olympijské kruhy, vlajky, maskota i olympijský oheň. Vyzkoušely si také různé sporty, zapojovaly se do různých druhů tréninků, sledovaly Ester v přímém přenosu, a nakonec si společně zasoutěžily.

Ke konci února jsme si připomněli masopustní tradici. Děti se dozvěděly všechno o masopustu a pravý masopust také prožily na společné akci s rodiči, která se mohla uskutečnit jen za spolupráce všech, tedy učitelů celého subjektu MŠ Karla Čapka, rodičů a dětí.

Za Vaši podporu Vám moc děkujeme.