ÚNOR U BERUŠEK

06.03.2023

V naší třídě Berušek se první dva týdny v únoru nesly ve znamení zimních sportů. Což pro děti znamenalo zúčastnit se zimní olympiády, kterou zvládly na jedničku! Samozřejmě nesmělo chybět ani vyhlášení na stupních vítězů a rozdání zasloužených diplomů.

Další týden jsme měli možnost na náměstí Nového Jičína vidět masopustní průvod. Děti se vyfotily s masopustními maškarami a také je čekala ochutnávka výborného popcornu a koblížků. Děti si vytvořily karnevalové masky, které si s velkým nadšením samy ozdobily.

V průběhu měsíce jsme společně oslavili krásné troje narozeniny naších dětí.

Vyvrcholením v naší třídě bylo téma "Pravěk", které děti velmi bavilo a zaujalo. Vyrobili jsme si obrovské mamuty, pravěký 3D obraz a plakát naší třídy, zkusili si pokus se sopkou, která chrlila lávu a děti vyrobily pravěké medailonky s mušlí. Statečně a odhodlaně zvládly náročnou mamutí stezku a za tak velkou odvahu nesměl chybět ani pravěký diplom! Také jsme se naučili tanec na písničku "Hu Alile", který byl součástí maškarního plesu s názvem "Hurá do pravěku". Děti si tento den spolu se svými rodiči, prarodiči a sourozenci velice užily. Tancovaly, soutěžily, bavily se, tak jako my!

Už se společně těšíme na březen!