ÚNOR U DELFÍNKŮ

10.03.2022

Začátek druhého měsíce v roce byl ve znamení olympiády. S dětmi jsme poznávali symboly tohoto sportovního svátku, který se tentokrát konal v Číně, seznámili jsme se s olympijským heslem a jednotlivými sportovními disciplínami. Na dálku jsme také fandili našim sportovcům a užili jsme si zábavu při hraní a cvičení na toto téma. Kromě olympiády jsme se rovněž připravovali na velkou celoškolní akci, do které se zapojily všechny školky našeho subjektu, a to na Masopust. S dětmi jsme vyráběli dekorace, učili se písničky a tanečky, seznámili jsme se s touto lidovou tradicí a s jejím významem. Měsíc únor byl bohatý na oslavy narozenin a svátků našich dětí, které jsme společně oslavili a užili si je. Ve výčtu únorových zážitků nelze vynechat návštěvu Beskydského divadla, kde se děti pobavily během loutkového představení s neobvyklým názvem "ŠŠŠ, HŮŮ, HAF!" Po cestě zpět do naší školky jsme si prohlédli novojičínská sportoviště a poznávali jsme naše město.