ÚNOR V PASTELKÁCH

14.03.2022

Měsíc únor jsme slavnostně zahájili ZIMNÍ OLYMPIÁDOU, kterou jsme si po dobu dvou týdnů užívali. Vyzkoušeli jsme si lyžování, slalom v zimním hokeji, bruslení, koulování a plnili soutěžní úkoly, které byly následně oceněny medailemi a diplomy. Po skončení olympijského období jsme se začali připravovat na MASOPUSTNÍ VESELÍ, ve kterém jsme si povídali o významu celého masopustu a jeho spojení s jídlem a veselím. Vyrobili jsme si masopustní kulisy, loutky, děti plnily jitrnice, tvořily koláče. S dětmi jsme navštívili Beskydské divadlo, kde na nás čekala pohádka s názvem Ššš, ššš, hůůů, haf (Naivní divadlo z Liberce). V tomto měsíci jsme ukončili kurz saunování s plaváním a předškolní děti zahájily plavecký výcvik.