ZÁŘÍ U DELFÍNKŮ

15.09.2020

Na začátku měsíce k nám přišli noví kamarádi, které jsme hezky přivítali. Společně jsme se učili orientovat ve třídě, v celé školce i na naší školní zahradě. Povídali jsme si o tom, jakou máme značku a jak to udělat, aby nám spolu bylo dobře. Učili jsme se náš ranní pozdrav a vytvořili si třídní pravidla. Užili jsme si zábavu při společných hrách, cvičení, zpívání a tvoření. Předškoláci začali chodit na plavecký kurz. Navštívil nás opravdový hudební skladatel, díky kterému jsme se dozvěděli, jak to chodí v orchestru a jaké hudební nástroje v něm hrají. Dokonce jsme si na orchestr mohli i zahrát a některé nástroje vyzkoušet, a šlo nám to moc dobře! Oslavili jsme narozeniny našich kamarádů Lukáška a Dominička, kterým jsme popřáli vše nejlepší a zazpívali narozeninovou písničku.

FOTO ZDE