ZÁŘÍ U DELFÍNKŮ

06.10.2021

Nový školní rok začal seznamováním s novými kamarády, kteří nastoupili do školky. Nové děti postupně poznávaly prostředí naší třídy a školní zahrady, učily se poznávat svou značku a znát jména kamarádů, ale hlavně si hodně hrály a tvořily. S dětmi jsme si povídali o tom, jak se k sobě správně chovat a stanovili jsme si třídní pravidla. Společně jsem oslavili narozeniny Lukáška, Dominička a Darečka, a také svátek Adélky. Radost dětem udělalo také představení divadla Koloběžka s pohádkou "Co malí medvědi o podzimu nevědí". Na konci měsíce jsme si užili celoškolní projektový týden s názvem "Jablíčkové slavnosti". Jablíčka jsme malovali, lepili, počítali, cvičili jsme s nimi, a také jsme si z nich upekli šátečky, na kterých jsme si pochutnali během odpolední svačiny. Září jsme ukončili oslavou s rodiči na naší školní zahradě. Rodiče měli možnost ochutnat pomazánky z nabídky naší školní kuchyně, za jejichž přípravu moc děkujeme našim paním kuchařkám, a také si užili různé soutěže a aktivity s jablíčky.