ZÁŘÍ U MOTÝLKŮ

08.10.2022

V září jsme u Motýlků přivítali nové děti, které si zvykaly, objevovaly nové hračky, navazovaly nové kamarádství a postupně se učily, jak to ve školce chodí. Společně jsme začali tvořit pravidla naší třídy, aby nám ve školce spolu bylo dobře. Děti se pustily do vyrábění výzdoby, abychom to ve třídě měli pěkné. Zpívali jsme, hráli si, tvořili, tancovali a řádili na školní zahradě. S dětmi jsme byli na náměstí na akci Křída, kde děti malovaly křídami po náměstí. Za odměnu si odnesly diplom a sladkost. V posledním týdnu nás čekala akce s rodiči "Ve zdravém těle, zdravý duch", na kterou jsme společně nachystali ovocný salát a ovocné špízy - děti krájely ovoce, míchaly a dávaly ho na špejle. Ze zbylých jablíček jsme si upekli jablečný štrůdl s čokoládou, děti strouhaly jablíčka, dávaly je na těsto, potíraly vajíčkem a nejlepší na závěr štrůdl jsme společně snědli. Měsíc máme za sebou a už se těšíme na další podzimní dny ve školce.