ZÁŘÍ U SLUNÍČEK

19.10.2021

Začátkem září jsme se zase všichni sešli po prázdninách v naší sluníčkové třídě. To bylo smíchu a radosti ze setkání. Než jsme si stihli všichni povyprávět zážitky z prázdnin, týden byl pryč. Přivítali jsme mezi sebou nové kamarády, ukázali jim mateřskou školu, zahradu i naši veselou třídu se všemi centry a hračkami. Společně jsme si opakovali i vytvářeli naše třídní pravidla, která se budeme snažit celý rok dodržovat a řídit se jimi. O pravidlech jsme se také naučili novou písničku. Nikdo z nás taky nezapomněl, kde má své místo, jakou má značku a hlavně, kde jsou jeho oblíbené hračky a centra. A tu naši krásnou školičku jsme si i namalovali nebo vyrobili z papíru.

Nový školní rok nám začal pěkně vesele a my se těšíme, co všechno v něm opět zažijeme!